Imprezy

0 278

W dniach 10-11 lipca bieżącego roku miało miejsce kolejne już spotkanie użytkowników forum polishanglers.com. Po raz kolejny Wiktor podjął się organizacji imprezy integracyjnej stawiając sobie za cel umożliwienie złowienia brzany wszystkim, którzy nie mieli jak dotąd szczęścia walczyć z królową rzek. Na miejsce spotkania wytypował rzekę Severn w pobliżu miejscowości Atcham.

0 461

Na pięknym  jeziorze Esthwaite (Lake District) od kilku lat rozgrywane są zawody spinningowe w łowieniu szczupaków, organizowane przez Lure Anglers Society. Jezioro to jest znane z dużych pstrągów oraz pięknych szczupaków, postanawiamy więc z Arturem, że zaprezentujemy ekipę Polishanglers i spróbujemy coś złowić.

0 266

Zandermania to doroczne towarzyskie zawody spinningowe, które organizuje Gary Palmer – pasjonat i popularyzator łowienia sandaczy UK. Na spotkanie przyjechała nieco ponad dwudziesto osobowa grupa wędkarzy w tym kilku użykowników naszego forum (GerryT, Greg GT500, hunter, hunter28 oraz niżej podpisany).

0 324

Pomysł zebrania kilku wędkarzy nad Grand Union Canal w Londynie chodził mi już po głowie od dłuższego czasu. Jest kilku kolegów, którzy stawiają tu swoje pierwsze wędkarskie kroki. Ja sam po przeprowadzce z Tunbridge Wells do Londynu znalazłem nad tą właśnie wodą swoje ukojenie i odskocznię od codziennych obowiązków.