Karpie

0 629

W drugi dzień świąt zaczyna się moja karpiowa przygoda życia.Jak by mi ktoś powiedział że część świąt i Nowy Rok spędzę na zasiadce karpiowej, to jeszcze parę tygodni temu śmiałbym się z tego, w ogóle nie biorąc tego pod uwagę. Ale jest jedno miejsce które elektryzuje samą nazwą wszystkich karpiarzy na świecie, wędkują tam sławy naszego światka i co jakiś czas dochodzą stamtąd wieści o nowym rekordzie.

 

0 2767

Wędkarstwo karpiowe od wielu lat cieszy się w UK niesłabnąca popularnością . Kraj ten jest kolebka nowoczesnego wędkarstwa karpiowego i ojczyzną wielu najlepszych wędkarzy karpiowych. W Polsce obserwujemy w tym momencie gwałtowny wzrost popularności w połowie tej ryby i nic nie wskazuje na to aby miało się to zmienić.

0 655

W dobie kiedy każdy sklep wędkarski ma w swojej ofercie wiele różnego rodzaju kulek, można zadać sobie pytanie po co poświęcać swój czas i próbować wykonać je samemu. Chciałbym poprzez ten artykuł odpowiedzieć na to pytanie i podzielić się z wami moim doświadczeniem w produkcji kulek.