Łowiska

0 698

Jak zapewne większość kolegów wie, jeziora szkockie noszą nazwy wywodzące się z języka celtyckiego. Składnia nazwy i porządek słów pochodzą z tego języka, a istniejąca współcześnie nazwa to zlepek angielskiej gramatyki i celtyckiego źrodłosłowia.

0 2311

Lato. Dla części spinningistów to „stracony” okres. Rzeczywiście tak może być, bo część drapieżników nie żeruje zbyt aktywnie o tej porze roku. Ale jednak jest to okres, w którym warto zapolować na naprawdę „grubą” rybę.

0 437

Stoję przed bardzo interesującym, ale i stresującym nieco zadaniem. Zauważyłem ze jestem jedynym z wędkujących, który reprezentuje na tym portalu najbardziej wysunięty na północ zakątek Wielkiej Brytanii……

 

 

 

0 562

Wyprawa miała miejsce w ostatnich dniach maja bieżącego roku a jej celem był tęczak z dużej wody, jaką jest zbiornik retencyjny Hanningfield Reservoir. Sam zbiornik oraz zasady na jakich można tam wędkować zostaną opisane wkrótce. Zapraszam do lektury całego artykułu, a jeśli przyjdzie wam ochota aby wybrać sie nad tą wspaniałą wodę odsyłam po więcej informacji na forum.