Spotkania

0 409

spotkanie_karpioweOd kilku miesięcy były próby zorganizowania spotkania, które miało by mieć charakter spawikowo-gruntowy. Wcześniejsze niestety nie powiodły się dlatego z lekkim niepokojem postanowiłem się tym zająć. Po wymianie kilku prywatnych wiadomości, napisałem post na głównym forum. Odzew nawet mnie zaskoczył. Ilość chętnych cały czas rosła więc przyszła pora coś zarezerwować.

0 278

W dniach 10-11 lipca bieżącego roku miało miejsce kolejne już spotkanie użytkowników forum polishanglers.com. Po raz kolejny Wiktor podjął się organizacji imprezy integracyjnej stawiając sobie za cel umożliwienie złowienia brzany wszystkim, którzy nie mieli jak dotąd szczęścia walczyć z królową rzek. Na miejsce spotkania wytypował rzekę Severn w pobliżu miejscowości Atcham.

0 324

Pomysł zebrania kilku wędkarzy nad Grand Union Canal w Londynie chodził mi już po głowie od dłuższego czasu. Jest kilku kolegów, którzy stawiają tu swoje pierwsze wędkarskie kroki. Ja sam po przeprowadzce z Tunbridge Wells do Londynu znalazłem nad tą właśnie wodą swoje ukojenie i odskocznię od codziennych obowiązków.